Outdoorový seminář v Jizerských horách na téma „Zákony stvoření“

Datum/Čas
3.6.2016 - 5.6.2016
17:30 - 12:00 hodin
iCal, gCal

Místo konání
Penzion Hubert

Raspenava 72
Raspenava
Česká republika

Události v tomto místě


Na závěr festivalu Jaro s Poselstvím Grálu jsme pro začínající i dlouholeté čtenáře Poselství Grálu připravili víkendový pobyt na horském vzduchu s programem vyváženým pro ducha i tělo.

V pátek zahájíme v 17.30 hod. Můžete se těšit na přednášku Pavla Kalpakcise „Umění pomáhat“ v pátek večer, v sobotu na výlet ke Štolpišským vodopádům na téma „Lidský život v zrcadle přírodních zákonů“ pod vedením Petra Březiny, a odpoledne se budeme ve skupinkách zabývat zákony stvoření. Večer nás čeká ohníček, zpěv, opékání.

V neděli po snídani pojedeme do Liberce do stánku Světla, který slouží čtenářům Poselství Grálu ke společnému uctívání Boha. Zde může každý, kdo bude mít zájem, prožít pobožnost tak, jak je za svého života zavedl autor Poselství Grálu Abd-ru-shin.

Setkání proběhne v penzionu Hubert uprostřed krásné přírody Frýdlantského výběžku. K dispozici je ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením. Pokoje se nacházejí ve dvou budovách, které vytvářejí spolu se zahradou uzavřený areál. Více informací o ubytování naleznete na https://www.pension-hubert.eu/

V ceně pobytu je strava od páteční večeře do nedělní snídaně.  Nabízíme možnost vegetariánské stravy. Pokud byste polopenzi nevyužili nebo měli jiné potřeby a požadavky, prosíme o informaci již při přihlášení.

Případné dotazy rádi zodpovíme a přihlášky přijímáme na tel. č. 545 213 964 nebo emailové adrese info@nullposelstvigralu.cz. V tuto chvíli jsou ještě volná místa. Spolu s potvrzením vaší přihlášky vám zašleme informace k platbě. Účastnický poplatek je 1500 Kč je třeba zaplatit předem na účet, při jiném rozsahu stravy poskytujeme automaticky slevu. Pro zájemce z okolí nabízíme také možnost na program dojíždět. Pokud upřednostňujete tuto variantu, prosím zavolejte nám, domluvíme se na podrobnostech.

Těšíme se na vás všechny.

Manželé Březinovi, Kalpakcisovi a Kazdovi

 


Loading Map....