Poklady v Poselství Grálu – objevování bez konce – víkendové setkání čtenářů Poselství Grálu v Moravském krasu

Datum/Čas
18.3.2016 - 20.3.2016
17:00 - 11:00 hodin
iCal, gCal

Místo konání
Hotel Stará škola

Sloup 30
Sloup v Moravském krasu
Česká republika

Události v tomto místě


Srdečně vás zveme na víkendové setkání čtenářů Poselství Grálu na téma: Poklady v Poselství Grálu – objevování bez konce.

Cílem víkendového setkání je možnost nejen společně se hlouběji ponořit do pokladů Poselství Grálu, ale také poskytnout příležitost seznámit se s jinými čtenáři a načerpat tak posilu a inspiraci. Jarní setkání tentokrát pořádáme poprvé v krajině Moravského krasu v městečku Sloup.

Program zahájí beseda s Janem Zubatým na téma „Co vše může Poselství Grálu nabídnout současnému člověku?“ V sobotu dopoledne budeme rozděleni do dvou tematických skupin, v podvečer se pak vyměníme.

Tematická skupina 1 (Marie Křivková a Artur Zatloukal)

  1. K Pravdě vede mnoho cest – anebo nakonec přece jen jedna?
  2. Poselství Grálu předkládá nový, ucelený obraz světa.
  3. Co z Poselství plyne pro „všední“ dny.

 

Tematická skupina 2 (Ivana a Jan Paloučkovi)

  1. Proč je pro nás důležité správně žít a hledat věčné Pravdy? V čem spočívá hodnota Poselství Grálu?
  2. Poselství Grálu vyzývá k boji s temnem. Jak si tento boj představit a jak se temno v nás projevuje?
  3. Jak se jde cesta k Bohu?

 

Sobotní odpoledne bude odpočinkové – můžeme navštívit Sloupsko-šošůvské jeskyně nebo se těšit z kvetoucích kamélií ve sklenících zámku Rájec nad Svitavou. V podvečer se opět setkáme ve skupinách a večer budeme diskutovat s panem Markem Frankem o tom, co je to pravda, jak pravdu poznáváme i to jak si ověřujeme, zda jdeme správně. Touto besedou setkání oficiálně ukončíme.

V neděli dopoledne se nabízí účastníkům příležitost smět se zúčastnit pobožnosti ve smyslu Grálu, tak jak ji za svého pozemského života ustanovil autor Poselství Grálu, Abd-ru-shin. V ranních hodinách odjedeme do Brna-Husovic. Po pobožnosti se již jen krátce rozloučíme. Všichni jsou srdečně zváni. Všechny části programu jsou samozřejmě zcela dobrovolné.

Ubytováni budeme v malém příjemném hotelu v alpském stylu. Cena pobytu 1900 Kč na osobu zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech, vždy s vlastním sociálním zařízením, stravu od páteční večeře po nedělní snídani, účast na celém programu, materiály i případné vstupné do jeskyní nebo do skleníků. V případě zájmu o jiných rozsah ubytování či stravy je možná sleva.

Přihlášky jsou možné na tel. 702 036 022 nebo info@nullposelstvigralu.cz. Na těchto kontaktech rádi také zodpovíme příp. dotazy.

Po potvrzení vašeho přihlášení z naší strany prosíme o uhrazení účastnického poplatku 1900 Kč na bankovní účet 225487702/0300, VS 18032016. Přihlášení je platné v okamžiku připsání smluvené částky na účet. Prosíme tímto o úhradu do 28. 2. 2016.

Dovolujeme si upozornit, že setkání vzhledem k charakteru programu není vhodné pro děti. Pro účast na pobožnosti doporučujeme slavnostnější oblečení.

Storno podmínky: Při stornu méně jak 15 dnů před začátkem akce jsme vzhledem k podmínkám ubytování oprávněni požadovat stornopoplatek 50% z ceny pobytu.

Těšíme se na všechny!

Marek Frank, manželé Michaela a Václav Kazdovi, Marie Křivková, manželé Ivana a Jan Paloučkovi, Artur Zatloukal a Jan Zubatý.


Loading Map....